A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MORE Az otthoni használatra szánt TM-388 kézi többfelületű természetes gőztisztító gőznyomás-tartománya 2,8-3,2 bar. Magas hőmérsékletű gőzzel kombinálva különféle felületekre képes behatolni, és könnyedén eltávolítja a makacs szennyeződéseket, olajfoltokat és szagokat, így biztosítva az otthoni környezet higiéniáját és biztonságát.
Ami a konyhai alkalmazásokat illeti, a TM-388 kiváló tisztítóképességet mutat, hatékonyan tisztítja a tűzhelyeket, sütőket és mikrohullámú sütőket, gyorsan eltávolítja az olajfoltokat és az ételmaradékokat, valamint tisztán és frissen tartja a konyhai környezetet. A magas hőmérsékletű gőz behatolása révén a TM-388 hatékonyan bontja le a zsírt, elkerüli a hagyományos tisztítási módszerek által megkívánt vegyi tisztítószereket, és biztosítja a konyha biztonságát és egészségét.
A fürdőszobában is jól teljesít a TM-388, könnyen tisztítja a WC-ket, mosdókat és zuhanyzókat, hatékonyan küszöböli ki a baktériumok szaporodását, és egészséges használati környezetet biztosít. Magas hőmérsékletű gőze nemcsak a szennyeződéseket képes eltávolítani, hanem a legtöbb baktériumot és vírust is elpusztítja, így biztonságosabb higiéniai körülményeket biztosít a családtagoknak.
A TM-388 kialakítása figyelembe veszi a különféle anyagfelületek tisztítási igényeit, beleértve a csempéket, szőnyegeket, fapadlókat, függönyöket és kanapékat. Különösen az autóbelső tisztítása során a TM-388 mélyen behatol az ülések és szőnyegek réseibe, hogy eltávolítsa a szennyeződéseket és a szagokat, helyreállítsa a friss levegőt az autóban, és gondoskodjon arról, hogy az autótulajdonosok kényelmesebb környezetet élvezzenek vezetés közben.
Érdeklődés
Termékleírás
Csomagolási eszközök
| Feszültség: | 220-240V 50/60Hz |
| Teljesítmény: | 900-1050W |
| Üzemi vízkapacitás: | 250 ml |
| Teljes vízmennyiség: | 380 ml |
| Gőznyomás: | 2,8-3,2 bar |
Csomagolás:
| Ajándékdoboz mérete: | 260*155*245mm |
| Karton mérete: | 485*275*510mm |
| QTY/CTN: | 6 db/CTN |
| ÉNy/GW: | 2562 db |
| 20GP: | 4980 db |
| 40 HQ: | 6090 db |
MOP tartozékokkal:
| Ajándékdoboz mérete: | 390*150*260mm |
| Karton mérete: | 475*400*535mm |
| QTY/CTN: | 6 db/CTN |
| 20GP: | 1600 db |
| 40 HQ: | 3900 db |
További részletekért forduljon hozzánk
Ne habozzon kapcsolatba lépni velünk, amikor szüksége van ránk!
A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MOREA háztartási higiéniai technológia fejlődése jelentősen eltolódott a szerkezeti hatékonyságot és a környezetbiztonságot egyaránt előtérbe helyező m...
READ MOREA higiénikus és allergénmentes lakókörnyezet modern törekvésében a Minden egyben többfelületű gőztisztító forradalmi eszközként jelent meg, ...
READ MOREA kézi gőztisztító egy kompakt, hordozható tisztítóeszköz, amely sima csapvízből vagy desztillált vízből nyomás alatt álló gőzt állít elő, és eg...
READ MOREHogyan működik a kézi gőztisztító? A kézi gőztisztító felmelegíti a vizet egy belső kazánban vagy villanófűtőelemben, ...
READ MOREA hésheld steam cleaner az egyik legsokoldalúbb otthoni tisztítóeszköz – elég kompakt ahhoz, hogy szekrényben tároljuk, elég erős ahh...
READ MORE