A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MORE A TMSC-001 többfunkciós kézi hordozható elektromos gőztisztító 900-1050 W teljesítmény mellett akár 3,2 bar gőznyomást is képes generálni, gyorsan felmelegíti a vízforrást, magas hőmérsékletű gőzt állít elő, és könnyedén megbirkózik a makacs szennyeződések, olajfoltok és baktériumok kihívásaival. Üzemi vízkapacitása 250 ml, teljes vízkapacitása eléri a 380 ml-t. A kialakítás teljes mértékben figyelembe veszi a felhasználók kényelmét a tisztítási folyamat során, csökkenti a gyakori vízadagolás szükségességét, és ezáltal javítja a tisztítási hatékonyságot.
A TMSC-001 elektromos gőztisztító nemcsak olyan területek mélytisztítására alkalmas, mint például otthoni konyha, fürdőszoba és padló, hanem hatékonyan tisztítja az autó belsejét is, könnyen eltávolítva a szennyeződéseket és a szagokat az ülésekről, szőnyegekről és műszerfalakról. A tisztító környezetbarát tisztítási módszert alkalmaz, vegyi tisztítószerek nélkül. A magas hőmérsékletű gőz önmagában hatékonyan képes elpusztítani a baktériumok és vírusok 99,9%-át, ezáltal biztosítva az otthoni és munkahelyi környezet higiéniáját és biztonságát.
Érdeklődés
Termékleírás
Csomagolási eszközök
| Feszültség: | 220-240V 50/60Hz |
| Üzemi vízkapacitás: | 250 ml |
| Gőznyomás: | 2,8-3,2 bar |
| Teljesítmény: | 900-1050W |
| Teljes vízmennyiség: | 380 ml |
| Ajándékdoboz mérete: | 270*155*250mm |
| QTY/CTN: | 6 db/CTN |
| 20GP: | 2388 db |
| Karton mérete: | 485*290*520mm |
| ÉNy/GW: | 10,5/11,2 kg |
| 40 HQ: | 5676 dbS |
További részletekért forduljon hozzánk
Ne habozzon kapcsolatba lépni velünk, amikor szüksége van ránk!
A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MOREA háztartási higiéniai technológia fejlődése jelentősen eltolódott a szerkezeti hatékonyságot és a környezetbiztonságot egyaránt előtérbe helyező m...
READ MOREA higiénikus és allergénmentes lakókörnyezet modern törekvésében a Minden egyben többfelületű gőztisztító forradalmi eszközként jelent meg, ...
READ MOREA kézi gőztisztító egy kompakt, hordozható tisztítóeszköz, amely sima csapvízből vagy desztillált vízből nyomás alatt álló gőzt állít elő, és eg...
READ MOREHogyan működik a kézi gőztisztító? A kézi gőztisztító felmelegíti a vizet egy belső kazánban vagy villanófűtőelemben, ...
READ MOREA hésheld steam cleaner az egyik legsokoldalúbb otthoni tisztítóeszköz – elég kompakt ahhoz, hogy szekrényben tároljuk, elég erős ahh...
READ MORE