A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MORE A TM-377 Handheld Steam Cleaner for Home Multi-Surface Steamer Kit egy sokoldalú és hatékony tisztítóeszköz, amely megkönnyíti az otthoni takarítást. 900-1050 W teljesítménytartományával és 2,8-3,2 bar nyomásával hatékony gőztisztítást biztosít számos felületen. Teljes űrtartalma 350 ml, 250 ml munkakapacitással, amely akár 10 perc folyamatos gőzölést tesz lehetővé egyetlen töltéssel. A mindössze 1-3 perces gyors felfűtési időnek köszönhetően gyorsan eltávolítja a foltokat és a szennyeződéseket.
A TM-377 kézi gőztisztító otthoni többfelületű gőzölőkészlethez 9 standard tartozék tartozik, beleértve a hosszú szórófejet, a hajlított fúvókát, a kerek kefe fúvókát és a hosszabbító tömlőt, így alkalmas különféle felületek, például padlók, ablakok, konyhai munkalapok és szövetkárpit tisztítására. A 3 méteres tápkábel rugalmasságot biztosít nagyobb területeken, míg könnyű és kompakt kialakítása megkönnyíti a manőverezést és a tárolást.Ez a kézi gőzölő hatékony megoldás a mélytisztításra és fertőtlenítésre, biztonságos, vegyszermentes módot biztosít otthona tisztítására.
Érdeklődés
Termékleírás
Csomagolási eszközök
| A termék mérete | 300*145*230mm |
| Erő | 900-1050W |
| Nyomás | 2,8-3,2 bar AC220-240V,50/60HZ |
| Erő cord | teljes hossza 3 méter VDE PLUG |
| Teljes kapacitás | 350 ml |
| Munkaképesség | 250 ml |
| Fűtési idő | 1-3 perc |
| Munkaidő | 8-10 perc |
| Kiegészítők | Normál 9 darab |
| 1db hosszú szórófej/1db hajlított fúvóka/ | |
| 1db körkefe fúvóka/1db egyenes szórófej/1db szórófej ajtóhoz vagy ablakhoz/ | |
| 1db hosszabbító tömlő/1db tölcsér/ | |
| 1db mérőpohár/1db törölköző |
| Szabványos színes dobozméret | 285X160X250MM |
| Karton mérete | 50X30X52CM |
| Mennyiség/Ctn | 6 db/1 ctn |
| G.W/N.W/Ctn | 12,2/11,8 kg |
| Színes doboz Anyagok csomagolás | 250 g arcpapír belsejében barna fényes vagy matt |
| Külső kartondoboz | Szabványos barna fali hullámkarton doboz |
| IM | 143X210mm, 12 oldalt tartalmaz |
További részletekért forduljon hozzánk
Ne habozzon kapcsolatba lépni velünk, amikor szüksége van ránk!
A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MOREA háztartási higiéniai technológia fejlődése jelentősen eltolódott a szerkezeti hatékonyságot és a környezetbiztonságot egyaránt előtérbe helyező m...
READ MOREA higiénikus és allergénmentes lakókörnyezet modern törekvésében a Minden egyben többfelületű gőztisztító forradalmi eszközként jelent meg, ...
READ MOREA kézi gőztisztító egy kompakt, hordozható tisztítóeszköz, amely sima csapvízből vagy desztillált vízből nyomás alatt álló gőzt állít elő, és eg...
READ MOREHogyan működik a kézi gőztisztító? A kézi gőztisztító felmelegíti a vizet egy belső kazánban vagy villanófűtőelemben, ...
READ MOREA hésheld steam cleaner az egyik legsokoldalúbb otthoni tisztítóeszköz – elég kompakt ahhoz, hogy szekrényben tároljuk, elég erős ahh...
READ MORE