A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MORE A TM-377 900-1050 W-os többcélú kézi gőztisztító felmosóval egy mindent az egyben tisztító megoldás, amelyet a háztartási takarítási feladatok széles körének kezelésére terveztek. Ez a sokoldalú gőzölő egyesíti az erőteljes gőztisztítást a felmosó kényelmével, így tökéletes padlók, ablakok, konyhai felületek és egyebek tisztítására. A TM-377 kivételes teljesítményt nyújt a fertőtlenítéshez és tisztításhoz durva vegyszerek használata nélkül. Mindössze 1-3 perc alatt felmelegszik, és akár 10 perc folyamatos gőzt biztosít, ideális a mélytisztításhoz és az erős foltok eltávolításához. A mellékelt 16 részes tartozékkészlet, amely olyan alapvető eszközöket tartalmaz, mint a hosszú és hajlított szórófejek, körkefe, hosszabbító tömlő és egy törülköző, 7 felmosó-tartozékkal egészül ki: 3 felmosócső, 2 felmosó csatlakozó, hosszú ujjú törülköző és felmosó fenék, így különösen hatékony a padlótisztításhoz.
A TM-377 900-1050 W többcélú kézi gőztisztító felmosóval tökéletes kemény padlókra és kényes felületekre egyaránt, mélytisztítást biztosít, miközben elkerüli a karcolásokat és sérüléseket. A kiegészítő felmosó funkció javítja a takarítási rutint, lehetővé téve a gőzölést és a felmosást egyidejűleg, így időt és erőfeszítést takarít meg.
Érdeklődés
Termékleírás
Csomagolási eszközök
| Termék mérete | 300*145*230mm |
| Erő | 900-1050W |
| Nyomás | 2,8-3,2 bar AC220-240V,50/60HZ |
| Erő cord | Teljes hossza 3 méter VDE PLUG |
| Teljes kapacitás | 350 ml |
| Munkaképesség | 250 ml |
| Fűtési idő | 1-3 perc |
| Munkaidő | 8-10 perc |
| Kiegészítők | Standard 9 db MOP 7 db=16 db |
| Standard tartozékok | 1db hosszú szórófej/1db hajlított fúvóka/1db körkefe fúvóka/1db egyenes szórófej/1db szórófej ajtóhoz vagy ablakhoz/1db hosszabbító tömlő/1db tölcsér/1db mérőpohár/1db törülköző |
| MOP TARTOZÉKOK | 3 * felmosó cső, 2 * felmosó csatlakozó, 1 * hosszú ujjú törölköző, 1 * felmosó fenék |
| Mop Color dobozzal: | - |
| Színes doboz: | 390*155*265mm |
| Karton mérete: | 485 * 405 * 550 mm (0,108 cbm) |
| ÉNy: | 16,8 kg |
| GW: | 16 kg |
| Színes doboz Csomagolás anyagok: | 250 g arcpapír belsejében barna fényes vagy matt |
| Külső kartondoboz: | Szabványos barna fali hullámkarton doboz |
| IM: | 143X210mm, 12 oldalt tartalmaz |
További részletekért forduljon hozzánk
Ne habozzon kapcsolatba lépni velünk, amikor szüksége van ránk!
A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MOREA háztartási higiéniai technológia fejlődése jelentősen eltolódott a szerkezeti hatékonyságot és a környezetbiztonságot egyaránt előtérbe helyező m...
READ MOREA higiénikus és allergénmentes lakókörnyezet modern törekvésében a Minden egyben többfelületű gőztisztító forradalmi eszközként jelent meg, ...
READ MOREA kézi gőztisztító egy kompakt, hordozható tisztítóeszköz, amely sima csapvízből vagy desztillált vízből nyomás alatt álló gőzt állít elő, és eg...
READ MOREHogyan működik a kézi gőztisztító? A kézi gőztisztító felmelegíti a vizet egy belső kazánban vagy villanófűtőelemben, ...
READ MOREA hésheld steam cleaner az egyik legsokoldalúbb otthoni tisztítóeszköz – elég kompakt ahhoz, hogy szekrényben tároljuk, elég erős ahh...
READ MORE