A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MORE A 9 tartozékkészlettel rendelkező JQ688A többcélú kézi, hordozható kárpit-gőzölő teljesítménytartománya 900-1050 W. A 2,8-3,2 bar gőznyomással kombinálva gyorsan képes magas hőmérsékletű gőzt generálni, hogy hatékonyan távolítsa el a makacs foltokat és szagokat, jelentős tisztítóhatást biztosítva. A 250 ml-es üzemi vízkapacitás és a 380 ml-es teljes víztérfogat lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy a tisztítási folyamat során továbbra is gőzt használjanak, elkerülve a gyakori víz hozzáadását, ezáltal javítva a tisztítási hatékonyságot.
A JQ688A 9 különböző tartozékkal van felszerelve, köztük többfunkciós fúvókákkal és kefefejekkel, amelyek kielégítik a felhasználók különféle tisztítási igényeit. A felhasználók rugalmasan választhatják ki a tartozékokat az adott tisztítási feladatoknak megfelelően, és könnyedén megbirkózhatnak a különféle szövetanyagok, például kanapék, matracok és függönyök tisztításával. Ezenkívül ez a gőztisztító alkalmas az autók belsejének tisztítására is, és mélyen behatol az ülésekbe és a szőnyegekbe, hogy eltávolítsa a szennyeződéseket és a szagokat, biztosítva az autó környezetének tisztaságát és frissességét. A JQ688A tervezési koncepciója nem csak a tisztító hatásokra összpontosít, hanem nagyobb figyelmet fordít a felhasználói élményre is. Hordozható kialakítása lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy könnyen hordozzák és tárolják, hogy alkalmazkodjanak a különböző tisztítási forgatókönyvekhez.
Érdeklődés
Termékleírás
Csomagolási eszközök
| Feszültség: | 220-240V 50/60Hz |
| Teljesítmény: | 900-1050W |
| Üzemi vízkapacitás: | 250 ml |
| Teljes vízmennyiség: | 380 ml |
| Gőznyomás: | 2,8-3,2 bar |
Csomagolás:
| Ajándékdoboz mérete: | 252*142*235mm |
| Karton mérete: | 445*270*490mm |
| QTY/CTN: | 6 db/CTN |
| ÉNy/GW: | 10,6/11,2 kg |
| 20GP: | 3072 db |
| 40 HQ: | 6900 db |
MOP tartozékokkal:
| Ajándékdoboz mérete: | 390*150*260mm |
| Karton mérete: | 475*400*535mm |
| QTY/CTN: | 6 db/CTN |
| 20GP: | 1600 db |
| 40 HQ: | 4000 db |
További részletekért forduljon hozzánk
Ne habozzon kapcsolatba lépni velünk, amikor szüksége van ránk!
A modern háztartás-karbantartási paradigma a konszolidált eszközök felé tolódott el, amelyek kiküszöbölik a többszörös, speciális készülékek szüksé...
READ MOREA háztartási higiéniai technológia fejlődése jelentősen eltolódott a szerkezeti hatékonyságot és a környezetbiztonságot egyaránt előtérbe helyező m...
READ MOREA higiénikus és allergénmentes lakókörnyezet modern törekvésében a Minden egyben többfelületű gőztisztító forradalmi eszközként jelent meg, ...
READ MOREA kézi gőztisztító egy kompakt, hordozható tisztítóeszköz, amely sima csapvízből vagy desztillált vízből nyomás alatt álló gőzt állít elő, és eg...
READ MOREHogyan működik a kézi gőztisztító? A kézi gőztisztító felmelegíti a vizet egy belső kazánban vagy villanófűtőelemben, ...
READ MOREA hésheld steam cleaner az egyik legsokoldalúbb otthoni tisztítóeszköz – elég kompakt ahhoz, hogy szekrényben tároljuk, elég erős ahh...
READ MORE